Obrowo, Chrapy
dom na sprzedaż

LOFT-DS-212

Nowoczesna willa położona w urokliwym zakątku na obrzeżach Torunia za 1200000 tyś. Dom z rynku pierwotnego, kupujący nie płaci 2 % podatku PCC. Wyjątkowa nieruchomość położona z dala od miejskiego zgiełku w spokojnej, zacisznej okolicy. Dzikowo  Chrapy stanowi idealne ...

Powierzchnia
247,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 900 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
4 858,30 zł
cena 1 200 000
dom na sprzedaż - Obrowo, Chrapy

Zławieś Wielka, Pędzewo
działka na sprzedaż

LOFT-GS-211

Na sprzedaż działka z rozpoczętą budową domu – projekt „Przejrzysty” wariant X – Pędzewo Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 911 m², położona w miejscowości Pędzewo, oznaczona numerem ewidencyjnym 263/14, z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego ...

Powierzchnia
911,00 m2
Cena za m2
186,61 zł
cena 170 000
działka na sprzedaż - Zławieś Wielka, Pędzewo

Aleksandrów Kujawski (gw), Łazieniec
dom na sprzedaż

LOFT-DS-209

Wyjątkowa nieruchomość położona z dala od miejskiego zgiełku w spokojnej, zacisznej okolicy. Łazieniec stanowi idealne rozwiązanie zarówno dla osób szukających odskoczni od zatłoczonych części miasta jak i dla rodziny z dziećmi. Jeśli poszukujesz miejsca, gdzie zrelaksujesz ...

Powierzchnia
210,00 m2
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
3 471,43 zł
cena 729 000
dom na sprzedaż - Aleksandrów Kujawski (gw), Łazieniec

Obrowo, Sąsieczno
dom na sprzedaż

LOFT-DS-207

Reprezentacyjna posiadłość przy lesie Sąsieczno, ul. Leśna | 6 376 m² działki | Dom ok. 200 m² + budynek gospodarczy ok. 200 m² Wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej, spokojnej części miejscowości Sąsieczno, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, z szybkim i wygodnym ...

Powierzchnia
200,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
6 376 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 000,00 zł
cena 800 000
dom na sprzedaż - Obrowo, Sąsieczno

Olsztyn, Podleśna
mieszkanie na sprzedaż

LOFT-MS-205

Marzy Ci się lokal mieszkalny na Podleśnej  przy ulicy Zientary-Malewskiej, jako miejsce do zamieszkania, bądź inwestycyjnie.  Świetnie trafiłeś, bo to mieszkanie jest wyjątkowe nie tylko ze względu na lokalizację i rozkład... Przedstawiam ofertę mieszkania na II piętrze ...

Powierzchnia
37,40 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 331,55 zł
cena 349 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Podleśna

Obrowo, Kawęczyn
dom na sprzedaż

LOFT-DS-203

Szukasz ciszy i spokoju to jest to oferta dla Ciebie... Dom wykończony do  tzw. stanu deweloperskiego - istnieje możliwość  "pod klucz". Wyjątkowa nieruchomość położona z dala od miejskiego zgiełku w spokojnej, zacisznej okolicy w bliskości sosnowego lasu.  Wieś Kawęczyn ...

Powierzchnia
81,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
540 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 172,84 zł
cena 500 000
dom na sprzedaż - Obrowo, Kawęczyn
22
ofert
Krzysztof Grzelak

Menadżer

Licencja: 26836

biuro@loft-house.com.pl

601-688-468
601688468