Zławieś Wielka, Pędzewo
działka na sprzedaż

LOFT-GS-211

Na sprzedaż działka z rozpoczętą budową domu – projekt „Przejrzysty” wariant X – Pędzewo Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 911 m², położona w miejscowości Pędzewo, oznaczona numerem ewidencyjnym 263/14, z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego ...

Powierzchnia
911,00 m2
Cena za m2
186,61 zł
cena 170 000
działka na sprzedaż - Zławieś Wielka, Pędzewo

Radziejów (gw)
działka na sprzedaż

LOFT-GS-180

Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej w Radziejowie w pobliżu działającej stacji paliw oraz  kompleksu budynków handlowych. Teren inwestycyjny  jest zlokalizowany w dobrym punkcie miasta przy ul. Wyzwolenia 63.   Powierzchnia działki 3400 m2. Teren przygotowany pod ...

Powierzchnia
3 400,00 m2
Cena za m2
102,94 zł
cena 350 000
działka na sprzedaż - Radziejów (gw)
Kryteria wyszukiwania

rozumiem